Safety bag - ochranný nehořlavý vak Absima pro LiPo akumulátory

Ochranný nehořlavý vak pro LiPo akumulátory (3)

Kód výrobku: 9000008   Ochranný nehořlavý vak Absima pro LiPo akumulátory Ochranný vak pro transport a nabíjení LiPo akumulátorů. Chrání před případným požárem nebo výbuchem, který může vzniknout při zkratu, případně poruše nabíječky nebo při… Více informací

 Skladem (expedice 1-2 prac. dny) > 5 ks 
275
227 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Absima
Kód výrobku:
9000008
Katalogové číslo:
9000008
EAN:
4250650937867

Ochranný nehořlavý vak Absima pro LiPo akumulátory

Ochranný vak pro transport, nabíjení a skladování LiPo akumulátorů. Chrání před případným požárem nebo výbuchem, který může vzniknout při zkratu, případně poruše nabíječky nebo při poškození vnějšího obalu akumulátoru. Velikostí je určený pro 2-3 dvoučlánkové LiPo akumulátory v provedení Hard Case. Do obalu se vejdou 2x 2S baterie nebo 1x 3-4S baterie.
Na většině halových závodech je již použítí tohoto ochranného obalu při nabíjení povinné. Stejně tak je jeho použití povinné při nabíjení dle návodu k použití LiPo akumulátorů.

Absima je německá značka s výrobou v Číně, její sortiment zahrnuje vše okolo RC aut - od nejmenších RC modelů až po propracované expediční RC modely. Dále nabízí široké spektrum volantových RC souprav, baterie, nabíječky, elektromotory, regulátory otáček, a mnoho dalšího příslušenství pro RC auta. Výrobky Absima se vyznačují vysokou kvalitou při rozumné ceně. Doporučujeme.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů