CZK
Počet položek: 0 0,- CZK

Vrácení zboží


V případě, že vám zboží nevyhovuje, je možnost ho do 14 dnů od doručení vrátit. Vrácení nemusíte nijak zdůvodňovat. Zboží je třeba vrátit v původním, neporušeném stavu, bez známek užívání a s pokud možno neporušeným obalem, tzn. ve stavu, v jakém bylo zakoupeno, včetně patřičných dokladů. Zboží prosím nezasílejte na dobírku, taková zásilka nebude akceptována. Zasílejte formou běžného nebo obchodního balíku, případně doporučeným dopisem. Po překontrolování stavu zboží bude částka vrácena převodem na bankovní účet, případně složenkou. Zboží, které bylo individuálně upravené dle přání zákazníka nelze vrátit. Zboží můžete samozřejmě vrátit i osobně v naší prodejně během provozní doby, případně po domluvě i jindy.

V případě, že vracíte kompletní objednávku, vrátíme vám plnou částku za zboží i plnou částku za poštovné, které jste zaplatili za doručení zboží (z eshopu zákazníkovi). Pokud vracíte pouze část objednávky, vrátíme vám plnou částku za toto zboží a poměrnou část poštovného (z eshopu zákazníkovi). Náklady spojené s dopravou vráceného zboží (od zákazníka zpět do eshopu) hradí zákazník.

Adresa pro zaslání zboží:
Promodels.cz
Lovosická 16
19000 Praha 9

 

 

Aktuální článek: Vrácení zboží

Novější články v kategorii

Copyright © www.promodels.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.promodels.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace